Vdýchnite život vašej fasáde


Fasáda budovy nemá spĺňať len základné vlastnosti akými sú napr. ochrana pred chladom, hlukom, vlhkom, ale takisto má vyhovovať estetickým a optickým požiadavkám. Vo svojej funkcii je vonkajšia fasáda neustále vystavená zaťaženiu najrôznejšími vplyvmi vonkajšieho prostredia, dôsledkom čoho dochádza skôr či neskôr k jej znečisteniu. Preto by sme mali jej výberu venovať primeranú pozornosť.

Paropriepustná Silikátna

Minerálna omietka na báze vodného skla sa vyznačuje najvyššou mierou paropriepustnosti. Je určená ako povrchová úprava fasád na podklad ako sú: tepelnoizolačné systémy, minerálne omietky a stierky, betón, sanačné omietky. Obzvlášť vhodná na sanáciu a renováciu starých a pamiatkovo chránených objektov a na tepelnoizolačné systémy s minerálnymi izolačnými doskami.

Vysoko odolná Silikónová

Omietka na báze silikónových živíc má vysokú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným vplyvom ako sú napr. hnané dažde, silný vietor a pod. Zároveň sa vyznačuje dobrou paropriepustnosťou, čo ju predurčuje na použitie na tepelnoizolačné systémy, minerálne omietky a stierky, ale tiež na sanačné omietkové systémy ako aj na podklad z vysoko tepelnoizolačných murív. Omietka je vysoko hydrofobizovaná, obzvlášť vhodná aj pre oblasť soklov. Vzhľadom na výbornú spracovateľnosť je obľúbeným riešením povrchovej úpravy fasády.

Samočistiaca

Omietka v sebe spája klasické vlastnosti silikátovej omietky s najnovším vývojom nanotechnológií. Vyznačuje sa vysokou paropriepustnosťou a vďaka jedinečnému zloženiu – nanoporéznej štruktúre, nanokryštalickým a anorganickým prísadám je extrémne odolná voči znečisteniu. Navyše unikátna receptúra s fotokatalytickým efektom zabezpečuje trvalú ochranu fasády pred biologickým znečistením na fyzikálnom princípe. Je určená ako konečná povrchová úprava fasád na podklad ako sú tepelnoizolačné systémy, minerálne omietky a stierky, betón a sanačné omietky. Vhodná je aj na sanáciu a renováciu starých stavieb a pamiatkovo chránených objektov.

Stovky fasádnych farieb pre váš dom

Či si predstavujete moderné, energické, pohodové, jemné alebo tradičné farby, farebná kolekcia HGP MIX vám ponúka všetky farby, aké si viete predstaviť. Okrem toho si môžete vybrať z nových trendových omietok pre zvýraznenie detailov. Vaša fasáda tak získa originálny a štýlový vzhľad. Vďaka novým farbám už nemusíte klásť svojej fantázii medze.

Poradenstvo

Neviete sa rozhodnúť ohľadom našich výrobkov? Alebo aký farebný odtieň si vybrať na fasádu? Nevadí, radi vám poradíme. Využite služby, ktoré vám HGP ponúka.
Vzorky fasádnych systémov. Rozhodnutie je niekedy naozaj ťažké. Pomôžeme vám vybrať ten správny odtieň pre fasádu vášho domu. Využite vzorkovník fasádnych materiálov, kde si vyberiete farebný odtieň, požadovanú štruktúru a spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje.
HGP Distribučný skladEmail: obchod@hgp.skWeb: http://www.hgp.sk/

Popular posts from this blog

Aká je najlepšia fasádna omietka?