Najkvalitnejšie a cenovo najdostupnejšie fasádne omietky a farby prémiovej kvality - HGP SLOVENSKO

Fasádne omietky a farby HGP patria medzi najkvalitnejšie a cenovo najdostupnejšie výrobky na našom trhu. Výrobca farieb a fasádnych dekoratívnych omietok, spoločnosť HGP bola založená v roku 1995 a úspešne pôsobí na trhu už viac ako 20 rokov.
Na Slovenský trh vstupuje HGP s overenými produktami prémiovej kvality za dostupnú cenu. Spoločnosť Servis Realít s.r.o. je exkluzívnym distribútorom produktov HGP DOO pre Slovenskú a Českú republiku.

Oblasť nových materiálov a technológií, nároky na energetickú úspornosť, hydroizolačné, tepelné a zvukovoizolačné vlastnosti materiálov, ich nízku váhu v pomere k požadovanému výkonu, pevnosť, dlhú životnosť, odolnosť voči chemicky aktívnym zložkám vzduchu, vode a dažďu atď., sú dnes enormné. Tomu zodpovedá aj stále náročnejšia výroba a vývoj moderných stavebných hmôt.

Pestrá a moderná paleta farieb SILADEKOR obsahuje najnovšie farebné trendy a najžiadanejšie súčasné odtiene a pomôže vám vybrať ideálne kombinácie farebných riešení povrchových úprav fasád či už pri realizácii nových stavieb, pri renováciách, ale tiež pri úpravách povrchov konštrukcií v interiéroch. Farebné odtiene spĺňajú nielen technické požiadavky, ale tiež reagujú na súčasné trendy v architektonickom stvárnení fasád.

Vyberte si z našej pestrej ponuky fasádnych farieb a omietok s dlhodobou životnosťou a vysokou odolnosťou. Naša najobľúbenejšia kategória výrobkov garantovaná dlhoročnými skúsenosťami na trhu - viac na webe: www.hgp.sk


HGP SLOVENSKO
Stará Vajnorská 3296/36
831 04 Bratislava

Email: obchod@hgp.sk
Tel: +421 940 62 45 45
Web: www.hgp.sk

Comments

Popular posts from this blog

Aká je najlepšia fasádna omietka?